Вибіркові дисципліни

Дорогі наші студенти, а також усі, хто цікавиться питаннями підготовки фахівців-філологів!

Просимо висловити Вашу думку про переліки вибіркових дисциплін, які пропонує кафедра слов’янської філології окремо для бакалаврів спеціальностей «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» і «Середня освіта. Польська мова і література» з додатковою спеціальністю «Українська мова і література» та магістрів спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська».
Нас цікавить Ваша думка про дисципліни, які пропонує кафедра для вибору, зокрема, які зацікавили Вас більше, а які, можливо, не варті уваги, чи які дисципліни, на Вашу думку, яких немає в переліку, можна було б додати для набуття професійних компетентностей філологів.
Усю інформацію, будь ласка, надсилайте на електронну адресу нашої кафедри ksf2013@ukr.net, вказавши свої дані, зокрема номер телефону, на який, за потреби, можна буде зателефонувати. Або якщо буде у Вас така можливість чи бажання – зайдіть, будь ласка, на кафедру (ауд. 4-334) і передайте матеріали (засвідчити Ваш підпис можна буде в деканаті ГПФ).
Щиро дякую!Перелік вибіркових дисциплін


Анотації вибіркових дисциплін (бакалавр)


Анотації вибіркових дисциплін (магістр)

З повагою Н. В. Подлевська,
завідувач кафедри слов’янської філології,
кандидат педагогічних наук, доцент

© 2020 Кафедра слов’янської філології ХНУ