Дорогі випускники!

Кафедра слов’янської філології звертається до Вас із великим проханням подати інформацію про себе, про свої здобутки, досягнення, зокрема про місце роботи і посаду (можна з фотографіями), про те, що зі здобутих у нашому університеті знань Вам пригодилося, можливо, які прогалини є в організації навчально-виховної роботи, на які нам бажано звернути увагу з метою усунення вказаних Вами недоліків.

Будемо вдячні, якщо зможете відгукнутися на проєкти навчальних планів чи освітніх програм, на переліки вибіркових дисциплін (розміщених на нашому сайті), вказавши, що Вам подобається, а що Ви не схвалюєте (з погляду уже професійної практичної діяльності). Будемо раді Вашим відгукам про студентські роки!

Також просимо долучатися і керівників організацій та установ з відгуками про Вашу роботу. Усі матеріали, які отримаємо від Вас, розмістимо на нашому сайті, і обов’язково на них відповідно відреагуємо.

Усю інформацію, будь ласка, надсилайте на електронну адресу нашої кафедри ksf2013@ukr.net, вказавши свої дані, зокрема номер телефону, на який, за потреби, можна буде зателефонувати. Або якщо буде у Вас така можливість чи бажання – зайдіть, будь ласка, на кафедру (ауд. 4-334) і передайте матеріали (засвідчити Ваш підпис можна буде в деканаті ГПФ).

Інформація про працевлаштування випускників за спеціальністю кафедри

Анкета оцінки задоволеності роботодавця якістю підготовки випускників ХНУ

З повагою Н. В. Подлевська,
завідувач кафедри слов’янської філології,
кандидат педагогічних наук, доцент